| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06085708 |
| EAN | 8785287856398 |
Alfaflex, Composiet slang AGE, diam. 100 mm - 4", rol = 40 meter, (prijs p. mtr.), afname per volle rol
Alfaflex Composiet slang AGE Een veilige en flexibele oplossing voor olie- en chemietransport De Alfaflex Composiet slang AGE is een lichte, uiterst flexibele composietslang voor het transport van oliën, brandstoffen en diverse chemicaliën. De meerlagige composietstructuur biedt hoge chemische weerstand, uitstekende veiligheid en langdurige duurzaamheid, ideaal voor veeleisende industriële toepassingen.
| Aansluiting | 100 mm |
| Buig rad. mm (slang) | 400 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 3290 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 100 mm |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6085708 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Speciale slangen |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Composiet slangen |
| Uitvoering | Dock oil slangen, Chemie & Multifunctionele slangen, Brandstofsl |
| Verpakking eenheid | 40 |
| Volgens norm (en) | EN ISO 1402. / EN ISO 8031:2009- 4.7. |
| Toepassing | Flexibele composietslang voor zuig- en perswerk met chemicaliën en oplosmiddelen; geschikt voor industriële toepassingen en chemisch transport. |
| toon meertoon minder | |