| Uw prijs excl. btw per Meter € 10,33 € 7,74 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06081434 |
| EAN | 8785287851041 |
Alfaflex, Alfaclean 40 bar, PVC slang met voedingskwaliteit, diam. 40 bar 19 x 28 mm - 3/4", rol = 50 meter, (prijs p. mtr.), afname per volle rol
Alfaflex Alfaclean 40 bar PVC slang De Alfaflex Alfaclean 40 bar is een sterke en flexibele PVC slang voor het veilig transport van water en vloeistoffen in de levensmiddelen- en voedingsmiddelenindustrie. Toepassing: Deze hogedrukslang is uitermate geschikt voor reinigingstoepassingen en processen waar hygiëne en betrouwbaarheid centraal staan. Dankzij de robuuste constructie biedt de slang een lange levensduur en hoge bedrijfszekerheid. De slang voldoet aan de geldende internationale kwaliteitsnormen, waaronder EN ISO 1307, en staat garant voor veiligheid en constante prestaties.
| Aansluiting | 19 x 28 mm |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 40 ° C |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 420 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 19 x 28 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal_slang | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | 70°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6081434 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | IANESCO nr 13049 van 31/10/2008 |
| Productsoort | Levensmiddelen |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Alfaclean |
| Uitvoering | Vloeibaar voedsel slangen, Bulk voedsel slangen, Water & Vloeist |
| Verpakking eenheid | 50 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | Bij 23°C 40 |
| Toepassing | PVC-slang voor transport van water en vloeistoffen in de levensmiddelen- en voedingsindustrie; geschikt voor proceswater, reiniging en voedingsmiddelen. |
| Buitenwand slang | PVC |
| Binnenwand slang | Witte PVC |
| toon meertoon minder | |