| Uw prijs excl. btw per Meter € 13.096,80 € 9.822,60 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06088978 |
| EAN | 3422565100372 |
Alfaflex, Alfapore, poreuze druppel / zweetslang, ca. 16 mm, incl. kunststof snelkoppeling systeem Gardena, rol = 100 meter, afname per volle rol
Alfaflex Alfapore druppel-/zweetslang Een waterbesparende slang voor doelgerichte beregening De Alfaflex Alfapore druppel- en zweetslang geeft continu en gecontroleerd water af via de microporeuze wand, ideaal voor hagen, borders, plantvakken en groentetuinen. De slang is flexibel, UV-bestendig en efficiënt in waterverbruik, waardoor planten direct bij de wortelzone worden bewaterd zonder verspilling.
| Aansluiting | ca. 16 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 100 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | ca. 16 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal_slang | Kunststsof |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6088978 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Tuinslangen |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Alfapore |
| Uitvoering | Huis & Tuin slangen, Water & Vloeistof slangen |
| Verpakking eenheid | 100 |
| Volgens norm (en) | (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 bar bij 20 ° C |
| Toepassing | Waterbesparende, poreuze slang voor gelijkmatige druppelirrigatie; geschikt voor tuin, kassen en borders, werkt onder lage druk voor efficiënte beregening. |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |