| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06083012 |
| EAN | 8785287855056 |
Trellenborg - Alfaflex, AX NBR EN 1360, Olie, petroleum persslang, diam. 32 x 44 mm - 1 1/4", rol = 40 meter, (prijs p. mtr.), afname per volle rol
Alfaflex AX NBR EN 1360 Een professionele olie- en petroleum persslang. De Alfaflex AX NBR EN 1360 is een hoogwaardige, drukbestendige persslang voor het veilig transport van olie, brandstoffen en petroleumproducten. De NBR-binnenwand biedt uitstekende chemische en olie¬bestendigheid, terwijl de sterke inlagen zorgen voor duurzaamheid en betrouwbare prestaties in industriële en agrarische toepassingen. AX NBR EN 1360: conform norm, veilig en duurzaam voor olie- en brandstoftoepassingen.
| Aansluiting | 19 x 31 mm |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 64 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | 125 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 900 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 19 x 31 mm |
| Materiaal | NBR |
| Materiaal_slang | NBR |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6083012 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Olie en Petroleum |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | AX NBR EN 1360 |
| Uitvoering | Chemie & Multifunctionele slangen,Brandstofslangen, Dock oil sla |
| Verpakking eenheid | 40 |
| Volgens norm (en) | EN 1360 |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 16 |
| Toepassing | Gladde NBR-zuig- en persslang voor olie, petroleum, minerale oliën en chemicaliën; geschikt voor industriële transport- en verwerkingssystemen. |
| Buitenwand slang | Neopreen (CR) met goede bestendigheid tegen olie, brandstof, alsook weerbestendig |
| Binnenwand slang | Zwarte gladde NBR |
| toon meertoon minder | |