| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,42 | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | S06160044RdB |
| EAN | 8785287860142 |
Trelleborg - Alfa Water Spire, flexibele rubber zuig- persslang met spiraal (SBR/NBR - SBR/EPDM), diam. 51 x 68 mm - 2", zwart, L = 300 mm, (Maatwerk Slang voor Royal de Boer)
Trelleborg Alfa Water Spire Een flexibele rubber zuig- en persslang met spiraalversterking De Trelleborg Alfa Water Spire is een sterke, flexibele rubber zuig- en persslang met geïntegreerde spiraal, geschikt voor het transport van water in agrarische, industriële en beregeningstoepassingen. De duurzame SBR/NBR–SBR/EPDM constructie biedt uitstekende slijt-, vacuüm- en drukbestendigheid, met langdurige betrouwbaarheid onder zware omstandigheden.
| Aansluiting | 50 x 63 mm |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 30 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | 300 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 1790 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 50 x 68 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaal_slang | SBR / NBR - SBR / EPDM rubber met versteviging- textieldraad met |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 06160040 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Op maat per mtr. maat AX Water Spire zuig- persslang voor schoon |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 80 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 30 ° C |
| Type / Serie | AX Water Spire |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 51 x 68 mm, op maat gesneden per mtr. |
| Vacuüm | 0,9 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | Vacuüm 0,9 / Werkdruk 10 bar |
| Toepassing | Als zuig- persslang voor water en inerte vloeistoffen met optimale flexibiliteit en sterkte, in o.a. landbouw, industrie en civiele / bouwkundige werken |
| Buitenwand slang | Schuurvast, weersbestendig, zwart met doekafdruk SBR / EPDM rubber |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit SBR / NBR rubber |
| toon meertoon minder | |