| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,64 € 13,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55401422 |
| EAN | 4064907007070 |
| Maat / aansluiting | 25 x 25mm |
| OEM nr. | BACO25DC |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 20,81 € 16,64 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55401424 |
| EAN | 4064907007124 |
| Maat / aansluiting | 45 x 45mm |
| OEM nr. | BACO45DC |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 45,42 € 36,34 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401426 |
| EAN | 4064907007162 |
| Maat / aansluiting | 70 x 70mm |
| OEM nr. | BACO70DC |
Barcelona koppeling, dop x klem met ketting, 25 x 25 mm, aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
Barcelona koppeling, dop x klem met ketting, 45 x45 mm, aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
Barcelona koppeling, dop x klem met ketting, 70 x 70 mm, aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55401422 | Barcelona, dop x klem met ketting, 25 x 25 mm | € 16,64 | 20,00 % | € 13,31 | |
| 55401424 | Barcelona, dop x klem met ketting, 45 x 45 mm | € 20,81 | 20,00 % | € 16,64 | |
| 55401426 | Barcelona, dop x klem met ketting, 70 x 70 mm | € 45,42 | 20,00 % | € 36,34 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 , 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |