| Uw prijs excl. btw per Stuk € 19,41 € 15,53 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 01392536 |
| EAN | 8785267911529 |
| Maat / aansluiting | 50 x 50 mm - 2" |
| OEM nr. | 0310C050K03S |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 39,08 € 31,26 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 01392538 |
| EAN | 8785267911536 |
| Maat / aansluiting | 108 x 100 mm - 4" |
| OEM nr. | 0310C108K11S |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 79,65 € 63,72 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 01392540 |
| EAN | 8785267911543 |
| Maat / aansluiting | 159 x 150 mm - 6" |
| OEM nr. | 0310C159K07S |
Systeem Bauer Moeder-deel (beker) slangtule voor platoprolbare slang + dichting, verzinkt, type 0310C-4, 50 x 50 mm - 2"
Universele systeem Bauer koppelingen, vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen levereren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Systeem Bauer Moeder-deel (beker) slangtule voor platoprolbare slang + dichting, verzinkt, type 0310C-4, 108 x 100 mm - 4"
Universele systeem Bauer koppelingen, vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen levereren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
Systeem Bauer Moeder-deel (beker) slangtule voor platoprolbare slang + dichting, verzinkt, type 0310C-4, 159 x 150 mm - 6"
Universele systeem Bauer koppelingen, vervaardigd uit staal en volbad verzinkt
Het assortiment bestaat uit V-delen (Vader) en M-delen (Moeder met knevel en O-ring dichting), en koppeldelen met vierkantflenzen, slangtules, blind, overschuifflenzen en buizen ect.[/br]
Naast de staal verzinkte fittingen levereren wij ook RVS koppelingen.[/br]
De koppelingen met Z profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen.[/br]
De koppelingen met CR profiel slangtule zijn geschikt voor toepassing in combinatie met PVC platoprolbare en zuigslangen, nitriel / rubber platoprolbare slangen, rubber en composiet zuig / persslangen en polyetheen buizen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 01392536 | Bauer Moeder-deel slangtule, 50 x 50 mm - 2" | € 19,41 | 20,00 % | € 15,53 | |
| 01392538 | Bauer Moeder-deel slangtule, 108 x 100 mm - 4" | € 39,08 | 20,00 % | € 31,26 | |
| 01392540 | Bauer Moeder-deel slangtule, 159 x 150 mm - 6" | € 79,65 | 20,00 % | € 63,72 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Systeem Bauer V-deel klem + slangtule, type 0310C-4 |
| Uitvoering | Snelkoppelingen met 2 klemgrepen, bolring, aangespannen / te ope |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Systeem Bauer V-deel klem + slangtule, type 0310C-4 |
| Uitvoering | Snelkoppelingen met 2 klemgrepen, bolring, aangespannen / te ope |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Systeem Bauer V-deel klem + slangtule, type 0310C-4 |
| Uitvoering | Snelkoppelingen met 2 klemgrepen, bolring, aangespannen / te ope |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Dallai |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Systeem Bauer V-deel klem + slangtule, type 0310C-4 |
| Uitvoering | Snelkoppelingen met 2 klemgrepen, bolring, aangespannen / te ope |
| Volgens norm (en) | Staal S235JR volgens UNI en ISO 10025-2005. Volbad verzinkt volg |
| Toepassing | In water / beregening, afvalwater / beregening, bagger en drijfmest distributie leidingen / slangen. |
| toon meertoon minder | |