| Uw prijs excl. btw per Stuk € 11,88 € 9,50 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15500220 |
| EAN | 8717845967055 |
| Maat / aansluiting | 12 mm |
| OEM nr. | 96705 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,79 € 11,83 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15500222 |
| EAN | 8717845967109 |
| Maat / aansluiting | 15 mm |
| OEM nr. | 96710 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 23,04 € 18,43 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15500224 |
| EAN | 8717845967154 |
| Maat / aansluiting | 22 mm |
| OEM nr. | 96715 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 39,81 € 31,85 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15500226 |
| EAN | 8717845967208 |
| Maat / aansluiting | 28 mm |
| OEM nr. | 96720 |
Bonfix messing bovendeel t.b.v. stopkraan met fiberring, 3/8"x 12 mm, KIWA keur
Een compleet en groot assortiment tapkranen
BONFIX heeft een breed aanbod tapkranen voor sanitair.[/br] [/br]De tapkranen zijn verkrijgbaar in verschillende materialen zoals gepolijst messing en gepolijst messing verchroomd.[/br]
Tevens kan men kiezen voor een standaard tapkraan, een tapkraan met losse sleutel en een tapkraan met tuinslangaansluiting.[/br]
Voor bijzondere projecten heeft BONFIX de nostalgische kraan in haar assortiment, deze zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.[/br]
Zo is er voor elke liefhebber een perfecte tapkraan te vinden in het assortiment van BONFIX.[/br]
Bonfix messing bovendeel t.b.v. stopkraan met fiberring, 1/2"x 15 mm, KIWA keur
Een compleet en groot assortiment tapkranen
BONFIX heeft een breed aanbod tapkranen voor sanitair.[/br] [/br]De tapkranen zijn verkrijgbaar in verschillende materialen zoals gepolijst messing en gepolijst messing verchroomd.[/br]
Tevens kan men kiezen voor een standaard tapkraan, een tapkraan met losse sleutel en een tapkraan met tuinslangaansluiting.[/br]
Voor bijzondere projecten heeft BONFIX de nostalgische kraan in haar assortiment, deze zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.[/br]
Zo is er voor elke liefhebber een perfecte tapkraan te vinden in het assortiment van BONFIX.[/br]
Bonfix messing bovendeel t.b.v. stopkraan met fiberring, 3/4" x 22 mm, KIWA keur
Een compleet en groot assortiment tapkranen
BONFIX heeft een breed aanbod tapkranen voor sanitair.[/br] [/br]De tapkranen zijn verkrijgbaar in verschillende materialen zoals gepolijst messing en gepolijst messing verchroomd.[/br]
Tevens kan men kiezen voor een standaard tapkraan, een tapkraan met losse sleutel en een tapkraan met tuinslangaansluiting.[/br]
Voor bijzondere projecten heeft BONFIX de nostalgische kraan in haar assortiment, deze zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.[/br]
Zo is er voor elke liefhebber een perfecte tapkraan te vinden in het assortiment van BONFIX.[/br]
Bonfix messing bovendeel t.b.v. stopkraan met fiberring, 1" x 28 mm, KIWA keur
Een compleet en groot assortiment tapkranen
BONFIX heeft een breed aanbod tapkranen voor sanitair.[/br] [/br]De tapkranen zijn verkrijgbaar in verschillende materialen zoals gepolijst messing en gepolijst messing verchroomd.[/br]
Tevens kan men kiezen voor een standaard tapkraan, een tapkraan met losse sleutel en een tapkraan met tuinslangaansluiting.[/br]
Voor bijzondere projecten heeft BONFIX de nostalgische kraan in haar assortiment, deze zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.[/br]
Zo is er voor elke liefhebber een perfecte tapkraan te vinden in het assortiment van BONFIX.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15500220 | 3/8" x 12 mm | € 11,88 | 20,00 % | € 9,50 | |
| 15500222 | 1/2" x 15 mm | € 14,79 | 20,00 % | € 11,83 | |
| 15500224 | 3/4" x 22 mm | € 23,04 | 20,00 % | € 18,43 | |
| 15500226 | 1" x 28 mm | € 39,81 | 20,00 % | € 31,85 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Stopkraan |
| Type afdichting | EPDM |
| Type handgreep | Spindelkruk |
| Uitvoering | Bu.dr. , Bu.dr. x mm |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Toepassing | Drinkwater,Verwarming,Koelwater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Stopkraan |
| Type afdichting | EPDM |
| Type handgreep | Spindelkruk |
| Uitvoering | Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Toepassing | Drinkwater,Verwarming,Koelwater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Stopkraan |
| Type afdichting | EPDM |
| Type handgreep | Spindelkruk |
| Uitvoering | Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Toepassing | Drinkwater,Verwarming,Koelwater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Stopkraan |
| Type afdichting | EPDM |
| Type handgreep | Spindelkruk |
| Uitvoering | Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Toepassing | Drinkwater,Verwarming,Koelwater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Stopkraan |
| Type afdichting | EPDM |
| Type handgreep | Spindelkruk |
| Uitvoering | Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Toepassing | Drinkwater,Verwarming,Koelwater |
| toon meertoon minder | |