| Uw prijs excl. btw per Meter € 195.890,25 € 146.917,69 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 4-8d |
| Artikelnummer | 06085520 |
| EAN | 8785268006453 |
Platporolbare brandslang, Synthetic coated, 125 mm - 5", Rood, werk / barstdruk 8 - 24 bar, met gebendelde Feuer Vogel Storz koppelingen 148 x 5", rol = 20 meter
Plat oprolbare brandslang rood – synthetic coated met Feuer Vogel Storz koppelingen De plat oprolbare synthetic coated brandslang in rood is een sterke, flexibele en slijtvaste slang voor professioneel bluswatertransport. Uitgerust met gebendelde Feuer Vogel Storz koppelingen biedt deze slang hoge drukbestendigheid, snelle inzetbaarheid en duurzame prestaties, beschikbaar in diameters van 38 t/m 150 mm (1½"–6").
| Aansluiting | 5" - 125 mm / Storz 148 mm |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 30 - 20 °C ° C |
| Buig rad. mm (slang) | Mag niet knikken in gevulde vorm onder druk mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 770 gr. p/m |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 5" - 125 mm / Storz 148 mm |
| Materiaal | Synthetic coated |
| Materiaal_slang | Synthetic coated |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60°C ° C |
| Merk | Delannoy Freres |
| OEM nr. | 06085520 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Plat oprolbare slangen |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Brandweerslang + koppelingen |
| Uitvoering | Water & Vloeistof slangen, Agrarische slangen, Land & Tuinbouw s |
| Verpakking eenheid | 20 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 - 20 °C |
| Toepassing | Platoprolbare, synthetisch gecoate brandslang; geschikt voor watertransport en brandbestrijding, inclusief gebruik op haspels en noodsituaties. |
| Buitenwand slang | Polyamide weefsel (PU), kleur rood |
| Binnenwand slang | Zwart synthetisch rubber, glad |
| toon meertoon minder | |