| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06082986 |
| EAN | 8785287854981 |
Alfaflex, Carborub 20, multi-purpose, Olie en Petroleum persslang, diam. 19 x 28 mm - 3/4", rol = 190 meter, (prijs p. mtr.), afname per volle rol
Alfaflex Carborub 20 Een multi-purpose olie- en petroleum persslang voor intensief gebruik. De Alfaflex Carborub 20 is een slijtvaste, drukbestendige en flexibele multi-purpose persslang Toepssing: speciaal ontworpen voor het transport van olie, petroleum en diverse technische vloeistoffen. Dankzij de sterke rubberconstructie biedt de slang uitstekende chemische weerstand, hoge betrouwbaarheid en een lange levensduur in zowel industriële, agrarische als mechanisatie-toepassingen.
| Aansluiting | 19 x 28 mm |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 60 ° C |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 470 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 19 x 28 mm |
| Materiaal | NBR |
| Materiaal_slang | NBR |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6082986 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Olie en Petroleum |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Carborub 20 |
| Uitvoering | Chemie & Multifunctionele slangen,Brandstofslangen, Dock oil sla |
| Verpakking eenheid | 190 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 |
| Toepassing | Gladde NBR-slang voor olie, petroleum en lichte chemicaliën; geschikt voor industriële toepassingen, transport en verwerking van vloeistoffen. |
| Buitenwand slang | Gladde CR/NBR/PVC, ozon- en weerbestendig |
| Binnenwand slang | Gladde zwarte NBR |
| toon meertoon minder | |