| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,30 € 11,41 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03001234 |
| EAN | 8785267916609 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, KIWA keur, L = 4 mtr. |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,30 € 13,85 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001216 |
| EAN | 8785267916579 |
| HS code | 0001700172 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| OEM nr. | 03001234 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, KIWA keur, L = 1 mtr. |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,30 € 13,85 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001222 |
| EAN | 8785267916586 |
| HS code | 0001700172 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| OEM nr. | 03001234 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, KIWA keur, L = 2 mtr. |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,30 € 13,85 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001228 |
| EAN | 8785267916593 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, KIWA keur, L = 3 mtr. |
PVC-U drukbuis 63 x 3,8 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 4 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 3,8 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 1 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 3,8 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 2 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 3,8 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 3 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | HS code | Prijs eenheid per | Productsoort | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03001234 | Drukbuis, PVC-U 63 x 3,8 mm | € 16,30 | 30,00 % | € 11,41 | ||||
| 03001216 | Drukbuis, PVC-U 63 x 3,8 mm, L = 1 mtr. | 0001700172 | Meter | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 | € 16,30 | 15,00 % | € 13,85 | |
| 03001222 | Drukbuis, PVC-U 63 x 3,8 mm, L = 2 mtr. | 0001700172 | Meter | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 | € 16,30 | 15,00 % | € 13,85 | |
| 03001228 | Drukbuis, PVC-U 63 x 3,8 mm, L = 3 mtr. | € 16,30 | 15,00 % | € 13,85 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Donkergrijs |
| Maat / aansluiting | 63 x 3,8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Donkergrijs |
| Maat / aansluiting | 63 x 3,8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Donkergrijs |
| Maat / aansluiting | 63 x 3,8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Donkergrijs |
| Maat / aansluiting | 63 x 3,8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Donkergrijs |
| Maat / aansluiting | 63 x 3,8 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |