| Uw prijs excl. btw per Stuk € 29,60 € 23,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400908 |
| EAN | 4064907022196 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 42,74 € 34,19 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400910 |
| EAN | 4064907022202 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 45,11 € 36,09 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400912 |
| EAN | 4064907022219 |
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 1 1/2" BSP bi.dr., met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 2" BSP bi.dr., met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 65 x 2 1/2" BSP bi.dr. met grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55400908 | DSP brandweer koppeling, 40 x 1 1/2" BSP bi.dr. | € 29,60 | 20,00 % | € 23,68 | |
| 55400910 | DSP brandweer koppeling, 40 x 2" BSP bi.dr. | € 42,74 | 20,00 % | € 34,19 | |
| 55400912 | DSP brandweer koppeling, 65 x 2 1/2" BSP bi.dr. | € 45,11 | 20,00 % | € 36,09 |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |