| Uw prijs excl. btw per Stuk € 27,22 € 21,78 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400904 |
| EAN | 4064907022332 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 40,37 € 32,30 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400906 |
| EAN | 4064907022394 |
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 45 mm, met traptule en grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 65 x 70 mm, met traptule en grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55400904 | DSP brandweer koppeling 40 x 45 mm | € 27,22 | 20,00 % | € 21,78 | |
| 55400906 | DSP brandweer koppeling 65 x 70 mm | € 40,37 | 20,00 % | € 32,30 |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 45 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 45 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 45 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |