| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | S6095470 |
| EAN | 8785287860357 |
Alfaflex, Fountainhose fontein, vijver pompslangen, diam. 20 x 2.4 mm, PN4.0, snijrol L = max. 49 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Alfaflex Fountainhose Een flexibele fontein- en vijverpompslang voor helder watertransport De Alfaflex Fountainhose is een soepele, sterke en knikbestendige slang voor het betrouwbaar aanzuigen en transporteren van water in fontein-, vijver- en tuinwatersystemen. Dankzij de spiraalversterkte constructie biedt de slang goede druk- en vacuümbestendigheid, langdurige duurzaamheid en uitstekende flexibiliteit in buitenomstandigheden.
| Aansluiting | 10 x 2,6 mm |
| Buig rad. mm (slang) | 110 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 210 gr. p/m |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 10 x 2,6 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal_slang | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | S6095470 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Water |
| snijlengte | Ja |
| Type / Serie | Fountainhose |
| Uitvoering | Water & Vloeistof slangen, Huis & Tuin slangen, Agrarische slang |
| Vacuüm | 6 |
| Verpakking eenheid | 1 |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Wanddikte | 2,6 |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 |
| Toepassing | Flexibele slang voor vijver- en fonteinpompen; geschikt voor watertransport, tuinfonteinen en filtercircuits. |
| Buitenwand slang | Glad |
| Binnenwand slang | Glad |
| toon meertoon minder | |