| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,63 € 12,26 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 12-16d |
| Artikelnummer | 70000166 |
| EAN | 8428381206903 |
| Maat / aansluiting | 20 mm x 20 mm |
| OEM nr. | 0032 04 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 21,26 € 19,13 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 70000168 |
| EAN | 8428381206910 |
| Maat / aansluiting | 25 mm x 25 mm |
| OEM nr. | 0032 05 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 33,25 € 29,93 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 70000170 |
| EAN | 8428381206927 |
| Maat / aansluiting | 32 mm x 32 mm |
| OEM nr. | 0032 06 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 60,08 € 54,07 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 70000172 |
| EAN | 8428381206934 |
| Maat / aansluiting | 40 mm x 40 mm |
| OEM nr. | 0032 07 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 92,00 € 82,80 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 70000174 |
| EAN | 8428381206941 |
| Maat / aansluiting | 50 mm x 50 mm |
| OEM nr. | 0032 08 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 153,36 € 138,02 10,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 70000176 |
| EAN | 8428381506959 |
| Maat / aansluiting | 63 mm x 63 mm |
| OEM nr. | 0032 09 |
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 20 x 20 x 20 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 25 x 25 x 25 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 32 x 32 x 32 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 40 x 40 x 40 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 50 x 50 x 50 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
Genebre, messing PE klemkoppeling, T-stuk 90°, 63 x 63 x 63 mm, PN16
Genebre messing klemfittingen. Messing klemfittingen voor vloeistof voerende leidingsystemen vervaardigd uit Polyetheen: LDPE, MDPE of HDPE. De fittingen zijn leverbaar in de diam. 20, 25, 32 40, 50 , 63 , 75, 90 en 110 mm, werkdruk PN16.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 70000166 | T-stuk 90°, 20 x 20 x 20 mm | € 13,63 | 10,00 % | € 12,26 | |
| 70000168 | T-stuk 90° 25 x 25 x 25 mm | € 21,26 | 10,00 % | € 19,13 | |
| 70000170 | T-stuk 90° 32 x 32 x 32 mm | € 33,25 | 10,00 % | € 29,93 | |
| 70000172 | T-stuk 90° 40 x 40 x 40 mm | € 60,08 | 10,00 % | € 54,07 | |
| 70000174 | T-stuk 90° 50 x 50 x 50 mm | € 92,00 | 10,00 % | € 82,80 | |
| 70000176 | T-stuk 90° 63 x 63 x 63 mm | € 153,36 | 10,00 % | € 138,02 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +90 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk 90° |
| Type afdichting | NBR O-ring |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x PE klem |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In vloeistof voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |