| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06085660 |
| EAN | 8785287856268 |
Alfaflex, Composiet slang GGE, diam. 150 mm - 6", rol = 40 meter, (prijs p. mtr.), afname per volle rol
Alfaflex Composiet slang GGE Een licht, flexibel en chemisch bestendig De Alfaflex Composiet slang GGE is een lichte, zeer flexibele composietslang voor het veilig transport van brandstoffen, oliën, chemicaliën en diverse petrochemicaliën. Dankzij de meerlagige composietopbouw biedt de slang uitstekende chemische weerstand, hoge veiligheid en een lange levensduur, zelfs in veeleisende industriële toepassingen.
| Aansluiting | 150 mm |
| Buig rad. mm (slang) | 575 mm |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 9850 gr. p/m |
| HS code | 39172390 |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 150 mm |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80°C ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 6085660 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Speciale slangen |
| snijlengte | Nee |
| Type / Serie | Composiet slangen |
| Uitvoering | Dock oil slangen, Chemie & Multifunctionele slangen, Brandstofsl |
| Verpakking eenheid | 40 |
| Volgens norm (en) | EN ISO 1402. / EN ISO 8031:2009- 4.7. |
| Toepassing | Lichte, flexibele composietslang voor transport van brandstoffen, oliën en chemische producten; geschikt voor petrochemie, industrie en tanktransport. |
| toon meertoon minder | |