| Uw prijs excl. btw per Stuk € 33,18 € 26,54 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 55400386 |
| EAN | 4064907027283 |
| Aansluiting | DN080 |
| Maat / aansluiting | 80 x 76 mm slangtule |
| OEM nr. | GH300AL76-SW* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 117,13 € 93,71 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400388 |
| EAN | 4064907027306 |
| Aansluiting | DN080 |
| Maat / aansluiting | 80 x 80 mm slangtule |
| OEM nr. | GH300AL80-SW* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 118,56 € 94,85 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400390 |
| EAN | 4064907027320 |
| Aansluiting | DN080 |
| Maat / aansluiting | 80 x 90 mm slangtule |
| OEM nr. | GH300AL90-SW |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 149,40 € 119,52 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400392 |
| EAN | 4064907027467 |
| Aansluiting | DN100 |
| Maat / aansluiting | 100 x 100 mm slangtule |
| OEM nr. | GH400AL100-SW* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 159,66 € 127,73 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400394 |
| EAN | 4064907027481 |
| Aansluiting | DN100 |
| Maat / aansluiting | 100 x 102 mm slangtule |
| OEM nr. | GH400AL102-SW* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 169,93 € 135,95 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400396 |
| EAN | 4064907027511 |
| Aansluiting | DN100 |
| Maat / aansluiting | 100 x 110 mm slangtule |
| OEM nr. | GH400AL110-SW |
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN80 met vergrendeling en 76 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN80 met vergrendeling en 80 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN80 met vergrendeling en 90 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN100 met vergrendeling en 100 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN100 met vergrendeling en 102 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
Guillemin Symmetrische draaibere half-koppeling DN100 met vergrendeling en 110 mm geribde slangtule, NBR dichting, aluminium, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen.
Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd.[/br]
De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt.[/br]
Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55400386 | Guillemin half-koppeling, DN80 x 76 mm slangtule | € 33,18 | 20,00 % | € 26,54 | |
| 55400388 | Guillemin half-koppeling, DN80 x 80 mm slangtule | € 117,13 | 20,00 % | € 93,71 | |
| 55400390 | Guillemin half-koppeling, DN80 x 90 mm slangtule | € 118,56 | 20,00 % | € 94,85 | |
| 55400392 | Guillemin half-koppeling, DN100 x 100 mm slangtule | € 149,40 | 20,00 % | € 119,52 | |
| 55400394 | Guillemin half-koppeling, DN100 x 102 mm slangtule | € 159,66 | 20,00 % | € 127,73 | |
| 55400396 | Guillemin half-koppeling, DN100 x 110 mm slangtule | € 169,93 | 20,00 % | € 135,95 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 , 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:ÂÂÂ Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |