| Uw prijs excl. btw per Stuk € 70,08 € 56,06 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55405540 |
| EAN | 4064907027085 |
| Aansluiting | DN040 |
| Maat / aansluiting | 40 x 45 mm slangtule |
| OEM nr. | GH150SS45 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 84,36 € 67,49 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55405542 |
| EAN | 4064907027177 |
| Aansluiting | DN050 |
| Maat / aansluiting | 50 x 50 mm slangtule |
| OEM nr. | GH200SS* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 132,22 € 105,78 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55405544 |
| EAN | 4064907027238 |
| Aansluiting | DN065 |
| Maat / aansluiting | 65 x 64 mm slangtule |
| OEM nr. | GH250SS* |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 148,97 € 119,18 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55405546 |
| EAN | 4064907027245 |
| Aansluiting | DN065 |
| Maat / aansluiting | 65 x 70 mm slangtule |
| OEM nr. | GH250SS70 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 174,98 € 139,98 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55405548 |
| EAN | 4064907027412 |
| Aansluiting | DN080 |
| Maat / aansluiting | 80 x 76 mm slangtule |
| OEM nr. | GH300SS* |
Guillemin RVS316 koppeling 40 x 45 mm, met gekartelde slangtule en vergrendeling, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen. Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd. De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt. Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.
Guillemin RVS316 koppeling 50 x 50 mm, met gekartelde slangtule en vergrendeling, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen. Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd. De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt. Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.
Guillemin RVS316 koppeling 65 x 64 mm, met gekartelde slangtule en vergrendeling, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen. Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd. De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt. Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.
Guillemin RVS316 koppeling 65 x 70 mm, met gekartelde slangtule en vergrendeling, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen. Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd. De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt. Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.
Guillemin RVS316 koppeling 80 x 76 mm, met gekartelde slangtule en vergrendeling, volgens norm NF E 29-572, EN 14420-8, 16 bar
De Guillemin-koppeling is een symmetrisch systeem en is geschikt voor een groot aantal toepassingen. Haar succes is hoofdzakelijk te wijten aan de vorm, welke een perfecte aansluiting verzekerd. De symmetrische half-koppelingen worden gesloten door de grendelring een kwart draai te geven wanneer deze achter de klauwen grijpt. Om een nog betere afsluiting te bekomen kan men een Guillemin-sleutel gebruiken om de grendelring nog beter aan te spannen.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55405540 | Guillemin RVS316 koppeling 40 x 45 mm | € 70,08 | 20,00 % | € 56,06 | |
| 55405542 | Guillemin RVS316 koppeling 50 x 50 mm | € 84,36 | 20,00 % | € 67,49 | |
| 55405544 | Guillemin RVS316 koppeling 65 x 64 mm | € 132,22 | 20,00 % | € 105,78 | |
| 55405546 | Guillemin RVS316 koppeling 65 x 70 mm | € 148,97 | 20,00 % | € 119,18 | |
| 55405548 | Guillemin RVS316 koppeling 80 x 76 mm | € 174,98 | 20,00 % | € 139,98 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73072980 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | RVS |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Guillemin symmetrische koppeling NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Uitvoering | RVS 316 |
| Volgens norm (en) | NF E 29-572, EN 14420-8 |
| Toepassing | Toepassingen:Guillemin-koppelingen worden meestal gebruikt voor het vervoeren van vloeibare of viskeuze aardolieproducten met inbegrip van warm bitumen, van chemische producten of poeders. |
| toon meertoon minder | |