| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,76 € 4,73 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610065 |
| OEM nr. | 18610065 |
| Uitvoering | Kleur rood / rol lengte 50 mtr. |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,10 € 4,97 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 18610064 |
| EAN | 8785267974760 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | 18610064 |
| Uitvoering | Kleur rood / rol lengte 25 mtr. |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,02 € 6,31 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610066 |
| OEM nr. | 18610066 |
| Uitvoering | Kleur rood / snijlengte max. 49 mtr. |
| Verpakking eenheid | Per meter |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,46 € 6,62 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610062 |
| EAN | 8785268018395 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | 18610062 |
| Uitvoering | Kleur rood / rol lengte 10 mtr. |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,46 € 6,62 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610063 |
| OEM nr. | 18610063 |
| Uitvoering | Kleur rood / rol lengte 15 mtr. |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 50 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 25 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl.. trekdraad en steekmof snijrol L = max. 49 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 10 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 15 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Verpakking eenheid | Volgens norm (en) | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18610065 | 90 mm, L = 50 mtr. | Volle rol | € 6,76 | 30,00 % | € 4,73 | ||
| 18610064 | 90 mm, L = 25 mtr. | Volle rol | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 | € 7,10 | 30,00 % | € 4,97 | |
| 18610066 | 90 mm, L = 49 mtr. | Per meter | € 9,02 | 30,00 % | € 6,31 | ||
| 18610062 | 90 mm, L = 10 mtr. | Volle rol | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 | € 9,46 | 30,00 % | € 6,62 | |
| 18610063 | 90 mm, L = 15 mtr. | Volle rol | € 9,46 | 30,00 % | € 6,62 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |