| Uw prijs excl. btw per Stuk € 41,25 € 37,12 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230408 |
| EAN | 8785267940451 |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| OEM nr. | 2016 04 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 55,80 € 50,22 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230410 |
| EAN | 8785267940468 |
| Maat / aansluiting | 3/4" |
| OEM nr. | 2016 05 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 76,25 € 68,63 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230412 |
| EAN | 8785267940475 |
| Maat / aansluiting | 1" |
| OEM nr. | 2016 06 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 123,21 € 110,89 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230414 |
| EAN | 8785267940482 |
| Maat / aansluiting | 1 1/4" |
| OEM nr. | 2016 07 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 170,06 € 153,05 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230416 |
| EAN | 8785267940499 |
| Maat / aansluiting | 1 1/2" |
| OEM nr. | 2016 08 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 269,74 € 242,76 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230418 |
| EAN | 8785267940505 |
| Maat / aansluiting | 2" |
| OEM nr. | 2016 09 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 457,51 € 411,76 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230420 |
| EAN | 8785267940512 |
| Maat / aansluiting | 2 1/2" |
| OEM nr. | 2016 10 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 673,59 € 606,23 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230422 |
| EAN | 8785267940529 |
| Maat / aansluiting | 3" |
| OEM nr. | 2016 11 |
Genebre RVS 316 kogelkraan 1/2", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 3/4", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 1", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 1 1/4", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 1 1/2", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 2", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 2 1/2", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
Genebre RVS 316 kogelkraan 3", 2 x BSP bi.dr. industrie uitvoering, type 2016, gereduceerde doorlaat, PN 63, met RVS 316 handgreep
Genebre industriële kogelkranen
Vervaardigd uit RVS 316, werkdruk PN63, met PTFE dichtingen.[/br]
BSP binnendraad, gereduceerde doorlaat.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05230408 | Genebre RVS 316 kogelkraan 1/2" | € 41,25 | 10,00 % | € 37,12 | |
| 05230410 | Genebre RVS 316 kogelkraan 3/4" | € 55,80 | 10,00 % | € 50,22 | |
| 05230412 | Genebre RVS 316 kogelkraan 1" | € 76,25 | 10,00 % | € 68,63 | |
| 05230414 | Genebre RVS 316 kogelkraan 1 1/4" | € 123,21 | 10,00 % | € 110,89 | |
| 05230416 | Genebre RVS 316 kogelkraan 1 1/2" | € 170,06 | 10,00 % | € 153,05 | |
| 05230418 | Genebre RVS 316 kogelkraan 2" | € 269,74 | 10,00 % | € 242,76 | |
| 05230420 | Genebre RVS 316 kogelkraan 2 1/2" | € 457,51 | 10,00 % | € 411,76 | |
| 05230422 | Genebre RVS 316 kogelkraan 3", | € 673,59 | 10,00 % | € 606,23 |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Manueeel te bedienen |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818081 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Materiaal | RVS |
| Max. vloeist. temp. ° C | 180 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RVS 316 kogelkraan 2016 |
| Type afdichting | PTFE |
| Type handgreep | RVS 316, geplastificeerde greep |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi.dr. |
| Volgens norm (en) | ISO 7-1 (EN10226-1) |
| Toepassing | Vloeistof en gasvoerende leidingsystemen waar RVS 316 en PTFE resistent tegen zijn. |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie bijgevoegde technische data |
| toon meertoon minder | |