| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,80 € 5,85 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 13644904.01 |
| EAN | 8717605029443 |
| Maat / aansluiting | 2 x 3/4" bu. dr. |
| OEM nr. | ND611 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,97 € 11,23 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 13644904.02 |
| EAN | 8717605029474 |
| Maat / aansluiting | 2 x 1" bu. dr. |
| OEM nr. | OP = OP |
RPE afsluiter 3e serie, 2 x 3/4" bu.dr. excl. spoel, OP = OP
RPE afsluiter 3e serie, 2 x 1" bu.dr. excl. spoel, OP = OP
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 13644904.01 | 2 x 3/4" bu.dr., (OP = OP) | € 7,80 | 25,00 % | € 5,85 | |
| 13644904.02 | 2 x 1" bu.dr., (OP = OP) | € 14,97 | 25,00 % | € 11,23 |
| Aandrijving | Middels met spanning te bekrachtigen magneetspoel + stift |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818079 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Behuizing PA66 - 30% GF |
| Max. in m3 / uur bij bar | 1 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | RPE |
| Openingsdruk | 0,5 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RPE afsluiter 3e serie zonder spoel |
| Type afdichting | NBR + membraan |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Standaard uitvoering: min. benodigde voordruk 0,5 bar |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL LLC, VDE testraport, CE markering |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie tabel in de bijlage |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Middels met spanning te bekrachtigen magneetspoel + stift |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818079 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Behuizing PA66 - 30% GF |
| Max. in m3 / uur bij bar | 1 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | RPE |
| Openingsdruk | 0,5 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RPE afsluiter 3e serie zonder spoel |
| Type afdichting | NBR + membraan |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Standaard uitvoering: min. benodigde voordruk 0,5 bar |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL LLC, VDE testraport, CE markering |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie tabel in de bijlage |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Middels met spanning te bekrachtigen magneetspoel + stift |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818079 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Behuizing PA66 - 30% GF |
| Max. in m3 / uur bij bar | 1 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | RPE |
| Openingsdruk | 0,5 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | RPE afsluiter 3e serie zonder spoel |
| Type afdichting | NBR + membraan |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Standaard uitvoering: min. benodigde voordruk 0,5 bar |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | RoHS, REACH, NSF, MOCA / FCM, WRAS, KTW, ACS, ENEC, IMO CSV, UL LLC, VDE testraport, CE markering |
| Maximale doorstroming_debiet | Zie tabel in de bijlage |
| toon meertoon minder | |