| Uw prijs excl. btw per Stuk € 178,93 € 143,14 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783412 |
| EAN | 8785287834471 |
| OEM nr. | 03783412 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 205,28 € 164,22 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783416 |
| EAN | 8785287834495 |
| OEM nr. | 03783416 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 213,12 € 170,49 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783414 |
| EAN | 8785287834488 |
| OEM nr. | 03783414 |
Irritec, On-Line Waterfilter / Screen filter (screen D = 136 x L = 250 mm), type YGG, 2" BSP bu.dr., 120 mesh / 130 µm RVS cartridge, cap. max. 25 m3/uur, PN8, OP = OP
Waterfilters Waterfilters zorgen voor betrouwbare waterkwaliteit door zand, slib en andere onzuiverheden te verwijderen. Ze beschermen leidingen, pompen en sproeiers tegen slijtage en verstoppingen. In de industrie worden ze toegepast voor proceswater en koelinstallaties, terwijl ze in de agrarische sector essentieel zijn bij beregening en druppelirrigatie. Afhankelijk van de toepassing zijn er schijf-, gaas- en patroonfilters beschikbaar voor een duurzame en efficiënte waterbehandeling.
Irritec, On-Line Waterfilter / Discfilter, type YGG, 2" BSP bu.dr., 120 mesh / 130 µm Disks, Rood, cap. max. 25 m3/uur, PN8, OP = OP
Waterfilters Waterfilters zorgen voor betrouwbare waterkwaliteit door zand, slib en andere onzuiverheden te verwijderen. Ze beschermen leidingen, pompen en sproeiers tegen slijtage en verstoppingen. In de industrie worden ze toegepast voor proceswater en koelinstallaties, terwijl ze in de agrarische sector essentieel zijn bij beregening en druppelirrigatie. Afhankelijk van de toepassing zijn er schijf-, gaas- en patroonfilters beschikbaar voor een duurzame en efficiënte waterbehandeling.
Irritec, On-Line Waterfilter / Screen filter (screen D = 136 x L = 250 mm), type YGG, BSP bu.dr., 120 mesh /130 µm, Polyester cartridge, Rood cap. max. 25 m3/uur, PN8, OP = OP
Waterfilters Waterfilters zorgen voor betrouwbare waterkwaliteit door zand, slib en andere onzuiverheden te verwijderen. Ze beschermen leidingen, pompen en sproeiers tegen slijtage en verstoppingen. In de industrie worden ze toegepast voor proceswater en koelinstallaties, terwijl ze in de agrarische sector essentieel zijn bij beregening en druppelirrigatie. Afhankelijk van de toepassing zijn er schijf-, gaas- en patroonfilters beschikbaar voor een duurzame en efficiënte waterbehandeling.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03783412 | 2" - 120 mesh / 130 µm, RVS screen | € 178,93 | 20,00 % | € 143,14 | |
| 03783416 | 2" - 120 mesh / 130 µm, Disks | € 205,28 | 20,00 % | € 164,22 | |
| 03783414 | 2" - 120 mesh / 130 µm, RVS screen | € 213,12 | 20,00 % | € 170,49 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" x 2" |
| Materiaal | PP + NBR |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +30 ° C |
| Merk | Irritec |
| Productsoort | Waterfilter |
| Type / Serie | YGG |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Manueel te reinigen |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Toepassing | Het afvangen van Suspensie in Irrigatie, Beregening en B-water koudwater distributie systemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" x 2" |
| Materiaal | PP + NBR |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +30 ° C |
| Merk | Irritec |
| Productsoort | Waterfilter |
| Type / Serie | YGG |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Manueel te reinigen |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Toepassing | Het afvangen van Suspensie in Irrigatie, Beregening en B-water koudwater distributie systemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" x 2" |
| Materiaal | PP + NBR |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +30 ° C |
| Merk | Irritec |
| Productsoort | Waterfilter |
| Type / Serie | YGG |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Manueel te reinigen |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Toepassing | Het afvangen van Suspensie in Irrigatie, Beregening en B-water koudwater distributie systemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" x 2" |
| Materiaal | PP + NBR |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +30 ° C |
| Merk | Irritec |
| Productsoort | Waterfilter |
| Type / Serie | YGG |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Manueel te reinigen |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Toepassing | Het afvangen van Suspensie in Irrigatie, Beregening en B-water koudwater distributie systemen |
| toon meertoon minder | |