| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,09 € 12,07 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02114104 |
| EAN | 8023058030777 |
| Maat / aansluiting | 3,0 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N030 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,09 € 12,07 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02114106 |
| EAN | 8023058030784 |
| Maat / aansluiting | 3,6 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N036 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,09 € 12,07 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02114110 |
| EAN | 8023058030807 |
| Maat / aansluiting | 5,0 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N050 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,09 € 12,07 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02114112 |
| EAN | 8023058030814 |
| Maat / aansluiting | 6,0 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N060 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,67 € 12,50 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02114108 |
| EAN | 8023058030791 |
| Maat / aansluiting | 4,0 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N040 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 28,88 € 21,66 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02114102 |
| EAN | 8023058030760 |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| OEM nr. | IIFUS2000N025 |
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 3,0 mm
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 3,6 mm
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 5,0 mm
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 6,0 mm
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 4,0 mm
Irritec serie FUS gaten prikker / handpons voor Tyleenslang, LDPE drukbuis, boring diam. 2,5 mm
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02114104 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 3,0 mm | € 16,09 | 25,00 % | € 12,07 | |
| 02114106 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 3,6 mm | € 16,09 | 25,00 % | € 12,07 | |
| 02114110 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 5,0 mm | € 16,09 | 25,00 % | € 12,07 | |
| 02114112 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 6,0 mm | € 16,09 | 25,00 % | € 12,07 | |
| 02114108 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 4,0 mm | € 16,67 | 25,00 % | € 12,50 | |
| 02114102 | Irritec gatenprikker / handpons diam. 2,5 mm | € 28,88 | 25,00 % | € 21,66 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Gatenprikkers |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Toepassing | Ponzen van gaten in LDPE druppelbevloeiing - irrigatie slangen |
| toon meertoon minder | |