| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,64 € 0,54 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000420 |
| EAN | 8712993544264 |
| Maat / aansluiting | 7 - 9 mm |
| OEM nr. | 52020904 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,67 € 0,57 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000422 |
| EAN | 8712993544301 |
| Maat / aansluiting | 10 - 11 mm |
| OEM nr. | 52021104 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,67 € 0,57 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000424 |
| EAN | 8712993544332 |
| Maat / aansluiting | 12 - 14 mm |
| OEM nr. | 52021404 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,76 € 0,65 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000426 |
| EAN | 8712993544370 |
| Maat / aansluiting | 15 - 18 mm |
| OEM nr. | 52021804 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,83 € 0,71 14,99 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000418 |
| EAN | 8712993544226 |
| Maat / aansluiting | 6 - 7 mm |
| OEM nr. | 52020704 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,06 € 0,90 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000416 |
| EAN | 8712993544196 |
| Maat / aansluiting | 4.5 - 5.5 mm |
| OEM nr. | 52020604 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,08 € 0,92 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 28000428 |
| EAN | 8712993544417 |
| Maat / aansluiting | 19 - 24 mm |
| OEM nr. | 52022404 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,19 € 1,01 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 28000430 |
| EAN | 8785267975668 |
| Maat / aansluiting | 25 - 30 mm |
| OEM nr. | 52023007 |
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 7 - 9 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 10 - 11 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 12 -14 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 15 - 18 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 6 - 7 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 4,5 - 5,5 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 19 - 24 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 25 - 30 mm
Britclips® PC Flens 2-7 mm
Voor flens montage van ronde buizen / kabels Voordelen & kenmerken: * Voor snelle bevestiging van kabels * Materiaal: verenstaal (type C67S volgens EN10132) * Oppervlaktebehandeling: Delta-Tone 9000 (480 uur)[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 28000420 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 7 - 9 mm | € 0,64 | 15,00 % | € 0,54 | |
| 28000422 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 10 - 11 mm | € 0,67 | 15,00 % | € 0,57 | |
| 28000424 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 12 - 14 mm | € 0,67 | 15,00 % | € 0,57 | |
| 28000426 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 15 - 18 mm | € 0,76 | 15,00 % | € 0,65 | |
| 28000418 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 6 - 7 mm | € 0,83 | 14,99 % | € 0,71 | |
| 28000416 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 4,5 - 5,5 mm | € 1,06 | 15,00 % | € 0,90 | |
| 28000428 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 19 - 24 mm | € 1,08 | 15,00 % | € 0,92 | |
| 28000430 | Bisclip balkklem PC4, verenstaal, 25 - 30 mm | € 1,19 | 15,00 % | € 1,01 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269060 |
| Kleur | Ijzer |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Verenstaal |
| Merk | WM |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC4 / verenstaal |
| Uitvoering | Multifunctionele flens klem voor montage van ronde buizen of kab |
| Volgens norm (en) | Lees de product informatie bij dit artikel |
| Toepassing | Lees de product informatie bij dit artikel |
| toon meertoon minder | |