| Uw prijs excl. btw per Stuk € 105,18 € 84,14 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0132 |
| EAN | 8785267944343 |
| Uitvoering | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 207,55 € 166,04 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0128 |
| EAN | 8785267944336 |
| Uitvoering | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
PVC-U bronfilterbuis 110 x 3,4 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 110 x 3,4 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0132 | BF 110 x 3.4 mm 0,8 MPA L = 5m LM 0.5 mm VGG | € 105,18 | 20,00 % | € 84,14 | |
| BF0128 | BF 110 x 3.2 mm 0,8 MPA L = 5m LM 0.3 mm VGG | € 207,55 | 20,00 % | € 166,04 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |