| Uw prijs excl. btw per Stuk € 150,89 € 120,71 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0052 |
| EAN | 8785267944220 |
PVC-U bronfilterbuis 110 x 4,2 mm, uit cremé PipeLife buis 1,0 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 4,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Uitvoering | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |